Mgr Karolina Załoga

Mgr Fizjoterapii, absolwentka AWF Warszawa na kierunku fizjoterapia, certyfikowany terapeuta manualny metody Kaltenborn-Evjenth, terapeuta Kinesiotaping i certyfikowany terapeuta metody FDM.

 Zajmuję się terapią ortopedyczną, pourazową, sportową, pooperacyjną, neurologiczną oraz terapią w stanach bólowych i przeciążeniowych narządu ruchu oraz biomechaniką kończyn dolnych - badaniem i oceną stóp oraz doborem indywidualnych wkładek ortopedycznych. Praktykę terapeutyczną prowadzę w oparciu o model biomechaniczny i neurofizjologiczny ludzkiego ciała.

Najważniejszym elementem mojej pracy jest diagnostyka - dokładne poznanie i analiza problemu pacjenta jest kluczem do skutecznej i bezpiecznej terapii dopasowanej do potrzeb. W pracy z pacjentem stosuję techniki takie jak : terapia manualna, techniki powieziowe, mięśniowe i inne.

 

 

 Mgr Martyna Kulikowska

 

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu na kierunku fizjoterapia. Interesuję się terapią manualną i masażem dlatego też wszystkie szkolenia ukończyłam związane są z tym tematem.

Staram się cały czas podnosić swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i kursach. Ukończyłam m.in Kurs Terapii tkanek Miękkich, punktów spustowych, Kurs Kinesioteping I i II stopień oraz szereg kursów z terapii wad postawy, stopy oraz stabilizacji centralnej. Podstawą terapii jest dla mnie indywidualne podejście do pacjenta i odpowiedni dobór terapii do problemu.

 

 

 

Mgr Karolina Borawska

 

Tytuł Licencjata z zakresu fizjoterapii uzyskałam na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. To właśnie tam podczas licznych zajęć klinicznych i praktyk zawodowych utwierdziłam się w przekonaniu, ze możliwość pomocy innym poprzez prace fizjoterapeuty przyniesie mi poczucie spełnienia. Podczas studiów licencjackich ukończyłam zawodowy kurs masażu I i II stopnia. Studia magisterskie ukończyłam w 2016 roku na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Po ukończeniu studiów doświadczenie zawodowe zdobywałam w klubie fitness oraz w Centrum Rehabilitacji "Alma" w Gdańsku.

Interesuje się terapią manualną obecnie jestem w trakcie szkolenia według koncepcji Kaltenborna-Evjentha (ukończone moduły:UEX, OEX, UWS, OWS, AEX1, AEX2). Prawidłowa diagnostyka pozwala na skuteczne leczenie.