Mgr Dominika Zaręba-Januś

 

Absolwentka studiów magisterskich Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku fizjoterapia oraz studium ze specjalnością z masażu.  W swojej pracy wykorzystuję wiedzę zdobytą na licznych kursach i szkoleniach.

Zajmuję się terapią ortopedyczną i stomatologiczną.

Moimi pacjentami są osoby z problemami w obrębie twarzoczaszki (migrenowe i napięciowe bóle głowy i szyi, klikanie w stawie skroniowo-żuchwowym, zgrzytanie zębami, bruksizm, szczękościsk, szumy uszne, stany po i w trakcie leczenia ortodontycznego i stomatologicznego), pacjenci po kontuzjach, po i przed planowanymi operacjami, pacjenci z bólami kręgosłupa oraz stawów obwodowych(są to m.in. schorzenia tj. łokieć tenisisty i golfisty, kolano skoczka, kolano biegacza, rwa barkowa, rwa kulszowa, przeciążenie pleców, bóle barku, ostroga piętowa). Zajmuję się także kobietami w ciąży i po porodzie oraz pracą z blizną po cesarskim cięciu.W swojej pracy stosuję m. in. techniki powięziowe, mięśniowe, igłoterapię,pinoterapię,kinesiotaping, masaż oraz metodę CRAFTA.

 Dominika przyjmuje w placówce na Ursynowie w dniach:

poniedziałek 9.00-20.00

czwartek 9.00-20.00

piątek 9.00-17.00

Zapraszamy do zapisu on-line lub pod nr telefonu 737 161 165

Mgr Beata Borowska

       

Mgr Fizjoterapii, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Zajmuję się głównie terapią pacjentów ortopedycznych, sportowców, pacjentów zmagających się z zespołami bólowymi kręgosłupa oraz pacjentów z wadami postawy. W mojej pracy podchodzę do pacjenta holistycznie, mając na uwadze różne aspekty jego zdrowia - zarówno funkcjonowanie aparatu ruchu, jak i objawy psychosomatyczne. W terapii bardzo ważnymi elementami są dla mnie komunikacja oraz diagnostyka - dzięki tym narzędziom dopasowuje jej proces do indywidualnych celów i potrzeb pacjenta.

Beata przyjmuje w placówce na Ursynowie w dniach:

poniedziałek 10.00-18.00

wtorek 10.00-20.00

środa 9.00-17.00

czwartek 10.00-20.00

piątek 10.00-18.00

Zapraszamy do zapisu on-line lub pod nr telefonu 737 161 165

 

 Mgr Grażyna Kuczyńska

 

Zajmuje się głównie fizjoterapią ortopedyczną i traumatologią sportową, nie tylko profesjonalnych zawodników, ale również amatorów. W swojej codziennej pracy zajmuję się sportowcami różnych dyscyplin: triatlonistami, kolarzami, pływakami, koszykarzami, a od sezonu 2011/2012 przez długi czas sprawowałam opiekę fizjoterapeutyczną nad zespołem ekstraklasowym Piłki Ręcznej Mężczyzn Pogoń Szczecin. Miała przyjemność pracować z Kadrą Narodową Kolarzy Torowych przed Igrzyskami Olimpijskimi Londyn 2012 oraz Rio 2016 . Jako opieka fizjoterapeutyczna towarzyszyłam im na licznych zgrupowaniach, Mistrzostwach Europy jak i Mistrzostwach Świata. Ukończyła wiele kursów m.in. terapii manualnej czy suchego igłowania.

 W swojej pracy zajmuję się również problemem rozejścia kresy białej oraz bliznami po cieciu cesarskim, pomaga w powrocie do formy fizycznej kobietom,  po trudach porodu. Na co dzień uśmiechnięta i pogodna osoba, która realizuje się jako młoda mama :)

Kursy:

Terapii Manualnej według wytycznych Związku Fizjoterapeutów sektora prywatnego IFK e.V. w Bochum (DFOMT, IFOMT). Poziom A ukończony – styczeń 2013 egzamin. Prowadzący Stanisław Legocki.

Kurs Stabilizacji Centralnej: Stabilność- niestabilność. Kompensacyjne schematy ruchowe przy insuficjencji systemów stabilizujących.

Kurs stabilizacji obwodowej: Koncepcja stabilizacji stawów kończyn na bazie zrozumienia funkcji lokalnych i globalnych systemów stabilizujących i sensomotoryki

Kurs „Medycyna Sportowa” centrum szkoleniowe Bmk Wrocław

Kurs Kinesiology Taping, poziom podstawowy - prowadzący T.Sanderek

Kurs PNF - Proprioceptive Neuromuscular Facilitation.

Ocena neurofizjologiczna dzieci z elementami terapii.

Kurs „Suche igłowanie”.

Grażyna przyjmuje w placówce na Ursynowie w dniach:

poniedziałek 9.00-14.00

wtorek 15.00 -20.00

środa 10.00-15.00

czwartek 15.00-20.00

piątek 9.00-14.00

Zapraszamy do zapisu on-line lub pod nr telefonu 737 161 165 

 Mgr Batrosz Zakrzewski

 

Jestem fizjoterapeutą, który wykształcenie zdobył na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Doświadczenie zdobywam w pracy z pacjentami ortopedycznymi oraz moją wiedzę i umiejętności rozszerzam na specjalistycznych kursach. W pracy z pacjentem kieruję się maksymą, że wszystko ma swoją przyczynę tylko należy tę przyczynę odkryć. Staram się patrzeć na pacjenta w sposób całościowy. Śledzę na bieżąco nowinki medyczno-naukowe na temat fizjoterapii aby pacjenci otrzymywali wiedzę jak najbardziej aktualną.

Bartek przyjmuje w placówce na Pradze w dniach:

poniedziałek 10.00-20.00

wtorek 10.00-15.00

środa 10.00-20.00

piątek 14.00-20.00

Zapraszamy do zapisu on-line lub pod nr telefonu 690 165 065

Mgr Paulina Oskroba

 

Magister fizjoterapii, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Głównie specjalizuję się w terapii pacjentów z bólami kręgosłupa oraz stawów obwodowych. Prowadzę również terapię kobiet w ciąży, kobiet przygotowujących się do porodu oraz tych już po. Zajmuję się terapią blizny, nietrzymaniem moczu oraz rozstępem mięśnia prostego brzucha po porodzie.

W pracy wykorzystuje elementy terapii manualnej, kinesiotapingu, masażu tkanek głębokich.

Paulina przyjmuje w placówce na Pradze w dniach:

wtorek 15.30-20.00

Zapraszamy do zapisu on-line lub pod nr telefonu 690 165 065

Mgr Karolina Załoga

Mgr Fizjoterapii, absolwentka AWF Warszawa na kierunku fizjoterapia, certyfikowany terapeuta manualny metody Kaltenborn-Evjenth, terapeuta Kinesiotaping i certyfikowany terapeuta metody FDM.

 Zajmuję się terapią ortopedyczną, pourazową, sportową, pooperacyjną, neurologiczną oraz terapią w stanach bólowych i przeciążeniowych narządu ruchu oraz biomechaniką kończyn dolnych - badaniem i oceną stóp oraz doborem indywidualnych wkładek ortopedycznych. Praktykę terapeutyczną prowadzę w oparciu o model biomechaniczny i neurofizjologiczny ludzkiego ciała.

Najważniejszym elementem mojej pracy jest diagnostyka - dokładne poznanie i analiza problemu pacjenta jest kluczem do skutecznej i bezpiecznej terapii dopasowanej do potrzeb. W pracy z pacjentem stosuję techniki takie jak : terapia manualna, techniki powieziowe, mięśniowe i inne.

Karolina przyjmuje w placówce na Ursynowie w dniach:

poniedziałek 9.00-20.00

wtorek 9.00-13.00

środa 9.00-20.00

piątek 10.00-15.00

Zapraszamy do zapisu on-line lub pod nr telefonu 737 161 165

Karolina przyjmuje w placówce na Pradze w dniach:

czwartek 10.00-20.00

Zapraszamy do zapisu on-line lub pod nr telefonu 690 165 065