Mgr Karolina Załoga

Mgr Fizjoterapii, absolwentka AWF Warszawa na kierunku fizjoterapia, certyfikowany terapeuta manualny metody Kaltenborn-Evjenth, terapeuta Kinesiotaping i certyfikowany terapeuta metody FDM.

 Zajmuję się terapią ortopedyczną, pourazową, sportową, pooperacyjną, neurologiczną oraz terapią w stanach bólowych i przeciążeniowych narządu ruchu oraz biomechaniką kończyn dolnych - badaniem i oceną stóp oraz doborem indywidualnych wkładek ortopedycznych. Praktykę terapeutyczną prowadzę w oparciu o model biomechaniczny i neurofizjologiczny ludzkiego ciała.

Najważniejszym elementem mojej pracy jest diagnostyka - dokładne poznanie i analiza problemu pacjenta jest kluczem do skutecznej i bezpiecznej terapii dopasowanej do potrzeb. W pracy z pacjentem stosuję techniki takie jak : terapia manualna, techniki powieziowe, mięśniowe i inne.

 

 

 Mgr Anna Szczypior

 

 

Absolwentka studiów licencjackich i magisterskich na kierunku Fizjoterapia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. W swojej pracy wykorzystuje wiedzę zdobytą podczas licznych szkoleń oraz kursów. W procesie rehabilitacji stawia na dokładne poznanie i zrozumienie przyczyny dolegliwości. Specjalizuje się w dolegliwościach bólowych w wyniku przeciążenia oraz po urazach stawów obwodowych oraz kręgosłupa.

 

 

 

Mgr Natalia Bała