Mgr Dominika Zaręba

Mgr Fizjoterapii, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku fizjoterapia oraz studium ze specjalnością z masażu.  

W swojej pracy wykorzystuję wiedzę zdobytą na licznych kursach i szkoleniach.  Zajmuję się terapią ortopedyczną, pourazową, sportową, przeciążeniową, w stanach bólowych a także odnową biologiczną. W swojej pracy stosuję m. in. techniki powięziowe, mięśniowe, igłoterapię, kinesiotaping.

 

 

 

Mgr Karolina Załoga

Mgr Fizjoterapii, absolwentka AWF Warszawa na kierunku fizjoterapia, certyfikowany terapeuta manualny metody Kaltenborn-Evjenth, terapeuta Kinesiotaping i certyfikowany terapeuta metody FDM.

 Zajmuję się terapią ortopedyczną, pourazową, sportową, pooperacyjną, neurologiczną oraz terapią w stanach bólowych i przeciążeniowych narządu ruchu oraz biomechaniką kończyn dolnych - badaniem i oceną stóp oraz doborem indywidualnych wkładek ortopedycznych. Praktykę terapeutyczną prowadzę w oparciu o model biomechaniczny i neurofizjologiczny ludzkiego ciała.

Najważniejszym elementem mojej pracy jest diagnostyka - dokładne poznanie i analiza problemu pacjenta jest kluczem do skutecznej i bezpiecznej terapii dopasowanej do potrzeb. W pracy z pacjentem stosuję techniki takie jak : terapia manualna, techniki powieziowe, mięśniowe i inne.

Mgr Igor Sajko

                                                                                                                                    

Absolwent studiów magisterskich na kierunku fizjoterapia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

Specjalizuję się głównie w terapii pacjentów z zespołami bólowymi kręgosłupa (dyskopatie, rwa kulszowa itp.) oraz stawów obwodowych. Zajmuję się również pacjentami ortopedycznymi przygotowując ich do zabiegów operacyjnych, a także już po ich wykonaniu, pomagając w jak najszybszym powrocie do zdrowia.

W pracy wykorzystuję elementy terapii manualnej, masażu tkanek głębokich, PNF oraz tapingu medyczno-sportowego.

 Mgr Paweł Pukowski

Licencjonowany fizjoterapeuta.Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej na kierunku fizjoterapia.Obecnie jestem studentem II roku studiów magisterskich w Wyższej Szkole Rejabilitacji w Warszawie.Głównie specjalizuje się rehabilitacją pacjentów ortopedycznych.W swojej pracy mam holistyczne spojrzenie na pacjenta.W swojej pracy wykorzystuje elementy medycyny manualnej, pinoterapii, igłoterapii, masażu tkanek głębokich, terapii wisceralnej, tapingu.