Mgr Dominika Zaręba-Januś

 

Absolwentka studiów magisterskich Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku fizjoterapia oraz studium ze specjalnością z masażu.  W swojej pracy wykorzystuję wiedzę zdobytą na licznych kursach i szkoleniach.

Zajmuję się terapią ortopedyczną i stomatologiczną.

Moimi pacjentami są osoby z problemami w obrębie twarzoczaszki (migrenowe i napięciowe bóle głowy i szyi, klikanie w stawie skroniowo-żuchwowym, zgrzytanie zębami, bruksizm, szczękościsk, szumy uszne, stany po i w trakcie leczenia ortodontycznego i stomatologicznego), pacjenci po kontuzjach, po i przed planowanymi operacjami, pacjenci z bólami kręgosłupa oraz stawów obwodowych(są to m.in. schorzenia tj. łokieć tenisisty i golfisty, kolano skoczka, kolano biegacza, rwa barkowa, rwa kulszowa, przeciążenie pleców, bóle barku, ostroga piętowa). Zajmuję się także kobietami w ciąży i po porodzie oraz pracą z blizną po cesarskim cięciu.W swojej pracy stosuję m. in. techniki powięziowe, mięśniowe, igłoterapię,pinoterapię,kinesiotaping, masaż oraz metodę CRAFTA.

 Dominika przyjmuje w placówce na Ursynowie w dniach:

poniedziałek 9.00-20.00

czwartek 9.00-20.00

piątek 9.00-17.00

Zapraszamy do zapisu on-line lub pod nr telefonu 737 161 165

Mgr Justyna Gańczak

       

Licencjat fizjoterapii, studentka V roku studiów magisterskich na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. . Na ciało i ludzki organizm  patrzy  całościowo nie tylko pod kątem strukturalnym, ale i biochemicznym czy mentalnym, dlatego  wykorzystuje diagnostykę opartą na kinezjologii stosowanej, neurologii funkcjonalnej czy kinezjologii energetyczne, by za pomocą testów reaktywności mięśniowej znaleźć główną przyczynę dolegliwości bólowych pacjenta.

W swojej pracy wykorzystuje techniki z masażu tkanek głębokich, elementy terapii manualnej, terapie wisceralną, pinoterapię czy kinezjologię energetyczną. Zainteresowana układem nerwowym i jego działaniem sięga po metody pracy oparte na neurologii funkcjonalnej i kinezjologii. Pracuje z pacjentami ortopedycznymi, bólowymi (u których ból ma charakter niespecyficzny), pacjentami z problemami wisceralnymi czy przewlekłym stresem. Zafascynowana psychosomatyką i tematem emocji pracuje z pacjentami, których podłoże bólowe często stanowią negatywne emocje uwięzione w ciele. Szukanie źródła problemu to dla niej pasjonujący element terapii będący podstawą w procesie przywracania równowagi organizmu. Poza terapią manualną stawia na budowanie świadomości, tak aby pacjent dostrzegł podłoże swojego problemu i wspólnie podjął się pracy nad poprawą zdrowia i samopoczucia. Oprócz bycia Fizjoterapeutą jest również Medycznym Trenerem Personalnym, a ruch jej zdaniem to nieodzowny element utrzymania zdrowia.

Prywatnie pasjonatka sportu, szczególnie mocno związana z siatkówką.  Zarówno w pracy jak i poza nią jest człowiekiem z dużą dawką dobrego humoru, pełną empatii i cierpliwości, a sama fizjoterapia to jej ogromna pasja.

Justyna przyjmuje w placówce na Ursynowie w dniach:

poniedziałek 12.00-20.00

wtorek 10.00-18.00

środa 12.00-20.00

czwartek 10.00-18.00

piątek 12.00-20.00

Zapraszamy do zapisu on-line lub pod nr telefonu 737 161 165

Mgr Agnieszka Wiśniewska

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku fizjoterapia. Członek
Krajowej Izby Fizjoterapeutów o numerze prawa wykonywania 510. Swoje doświadczenie zdobywała
pracując w Specjalistyczny Szpital Zachodni im. Jana Pawła II w Grodzisku Mazowieckim, przychodni
„Biovena” jak i również w Centrum Sportu i Rekreacji Strefa Ruchu Książenice. Pracuje z pacjentami
ortopedycznymi, geriatrycznymi oraz prowadzi treningi medyczne na siłowni. W terapii wykorzystuje
metody funkcjonalnej mobilizacji (FMI-A), medyczna akupunktura- suche igłowanie oraz uzupełnia
swoją terapie o diagnozowanie za pomocą USG, którego kontrola również jest korzystna w trakcie
terapii. Dyplomowany trener medycznych treningów (MTT), który podczas swojej pracy z pacjentem
uzupełnia terapie metodami kinesiotaping oraz flossing. W swojej pracy z pacjentem zwraca uwagę
na edukacje, profilaktykę oraz ergonomie w życiu codziennym. W pracy z pacjentem podchodzi
indywidualnie do jego schorzeń, okazuje zrozumienie oraz „zaraża” pozytywnym nastawieniem.
Prywatnie miłośniczka gotowaniem zdrowych posiłków- wegetarianizm, przez co terapia często mija
na wymianie przepisów z książek kucharskich oraz aktywnością fizyczną jak snowboard, rolki,
bieganie, joga.

Agnieszka przyjmuje w placówce na Ursynowie w dniach:

wtorek 13.00-17.30

środa 15.00-19.00

czwartek 15.00-19.00

piątek 14.30.00-20.00

Zapraszamy do zapisu on-line lub pod nr telefonu 737 161 165

 Mgr Grażyna Kuczyńska

 

Zajmuje się głównie fizjoterapią ortopedyczną i traumatologią sportową, nie tylko profesjonalnych zawodników, ale również amatorów. W swojej codziennej pracy zajmuję się sportowcami różnych dyscyplin: triatlonistami, kolarzami, pływakami, koszykarzami, a od sezonu 2011/2012 przez długi czas sprawowałam opiekę fizjoterapeutyczną nad zespołem ekstraklasowym Piłki Ręcznej Mężczyzn Pogoń Szczecin. Miała przyjemność pracować z Kadrą Narodową Kolarzy Torowych przed Igrzyskami Olimpijskimi Londyn 2012 oraz Rio 2016 . Jako opieka fizjoterapeutyczna towarzyszyłam im na licznych zgrupowaniach, Mistrzostwach Europy jak i Mistrzostwach Świata. Ukończyła wiele kursów m.in. terapii manualnej czy suchego igłowania.

 W swojej pracy zajmuję się również problemem rozejścia kresy białej oraz bliznami po cieciu cesarskim, pomaga w powrocie do formy fizycznej kobietom,  po trudach porodu. Na co dzień uśmiechnięta i pogodna osoba, która realizuje się jako młoda mama :)

Kursy:

Terapii Manualnej według wytycznych Związku Fizjoterapeutów sektora prywatnego IFK e.V. w Bochum (DFOMT, IFOMT). Poziom A ukończony – styczeń 2013 egzamin. Prowadzący Stanisław Legocki.

Kurs Stabilizacji Centralnej: Stabilność- niestabilność. Kompensacyjne schematy ruchowe przy insuficjencji systemów stabilizujących.

Kurs stabilizacji obwodowej: Koncepcja stabilizacji stawów kończyn na bazie zrozumienia funkcji lokalnych i globalnych systemów stabilizujących i sensomotoryki

Kurs „Medycyna Sportowa” centrum szkoleniowe Bmk Wrocław

Kurs Kinesiology Taping, poziom podstawowy - prowadzący T.Sanderek

Kurs PNF - Proprioceptive Neuromuscular Facilitation.

Ocena neurofizjologiczna dzieci z elementami terapii.

Kurs „Suche igłowanie”.

Grażyna przyjmuje w placówce na Ursynowie w dniach:

poniedziałek 9.00-14.00

wtorek 15.00 -20.00

środa 10.00-15.00

czwartek 15.00-20.00

piątek 9.00-14.00

Zapraszamy do zapisu on-line lub pod nr telefonu 737 161 165 

 Mgr Batrosz Zakrzewski

 

Jestem fizjoterapeutą, który wykształcenie zdobył na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Doświadczenie zdobywam w pracy z pacjentami ortopedycznymi oraz moją wiedzę i umiejętności rozszerzam na specjalistycznych kursach. W pracy z pacjentem kieruję się maksymą, że wszystko ma swoją przyczynę tylko należy tę przyczynę odkryć. Staram się patrzeć na pacjenta w sposób całościowy. Śledzę na bieżąco nowinki medyczno-naukowe na temat fizjoterapii aby pacjenci otrzymywali wiedzę jak najbardziej aktualną.

Bartek przyjmuje w placówce na Pradze w dniach:

poniedziałek 10.00-20.00

wtorek 10.00-15.00

środa 10.00-20.00

piątek 14.00-20.00

Zapraszamy do zapisu on-line lub pod nr telefonu 690 165 065

Mgr Paulina Oskroba

 

Magister fizjoterapii, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Głównie specjalizuję się w terapii pacjentów z bólami kręgosłupa oraz stawów obwodowych. Prowadzę również terapię kobiet w ciąży, kobiet przygotowujących się do porodu oraz tych już po. Zajmuję się terapią blizny, nietrzymaniem moczu oraz rozstępem mięśnia prostego brzucha po porodzie.

W pracy wykorzystuje elementy terapii manualnej, kinesiotapingu, masażu tkanek głębokich.

Paulina przyjmuje w placówce na Pradze w dniach:

wtorek 15.30-20.00

Zapraszamy do zapisu on-line lub pod nr telefonu 690 165 065

Mgr Karolina Załoga

Mgr Fizjoterapii, absolwentka AWF Warszawa na kierunku fizjoterapia, certyfikowany terapeuta manualny metody Kaltenborn-Evjenth, terapeuta Kinesiotaping i certyfikowany terapeuta metody FDM.

 Zajmuję się terapią ortopedyczną, pourazową, sportową, pooperacyjną, neurologiczną oraz terapią w stanach bólowych i przeciążeniowych narządu ruchu oraz biomechaniką kończyn dolnych - badaniem i oceną stóp oraz doborem indywidualnych wkładek ortopedycznych. Praktykę terapeutyczną prowadzę w oparciu o model biomechaniczny i neurofizjologiczny ludzkiego ciała.

Najważniejszym elementem mojej pracy jest diagnostyka - dokładne poznanie i analiza problemu pacjenta jest kluczem do skutecznej i bezpiecznej terapii dopasowanej do potrzeb. W pracy z pacjentem stosuję techniki takie jak : terapia manualna, techniki powieziowe, mięśniowe i inne.

Karolina przyjmuje w placówce na Ursynowie w dniach:

poniedziałek 9.00-20.00

wtorek 9.00-13.00

środa 9.00-20.00

piątek 10.00-15.00

Zapraszamy do zapisu on-line lub pod nr telefonu 737 161 165

Karolina przyjmuje w placówce na Pradze w dniach:

czwartek 10.00-20.00

Zapraszamy do zapisu on-line lub pod nr telefonu 690 165 065

Magdalena Romańczuk - masaże orientalne

certyfikowana masażystka masaży orientalnych takich jak : Kobido japoński liftingujący masaż twarzy, Lomi Lomi Nui ( Hawajski) , Balijski, Ayurwedyjski

Magda przyjmuje w placówce na Ursynowie w dniach:

wtorek 17.00-21.00

piątek 15.00-21.00

Zapraszamy do zapisu on-line lub pod nr telefonu 737 161 165