Mgr Bartek Kudyba

Jestem magistrem fizjoterapii, który zdobywał doświadczenie będąc jeszcze na studiach podczas praktyk w Carolina Medical Center czy na stażu w Legii Warszawa. Następnie pracowałem z piłkarzami w klubie Polonia Warszawa oraz pacjentami ortopedycznymi i neurologicznymi w prywatnej przychodni rehabilitacyjnej. Specjalizuję się w rehabilitacji kolan, kręgosłupa oraz w pomocy pacjentom w powrocie do sportu. W fizjoterapii bardzo ważna jest dla mnie diagnostyka i prawidłowo postawione rozpoznanie pacjenta.

 
W swojej pracy wykonuje techniki takie jak:
 ⁃ terapia manualna
 ⁃ masaż tkanek głębokich 
 ⁃ kinesiotaping
 ⁃ suche igłowanie
 ⁃ trening medyczny
 ⁃ trening sportowy 
 ⁃ mobilizacje stawowe
 ⁃ manipulacje stawów kręgosłupa
 ⁃ PIR
 
Zapraszam do współpracy.

 

 Bartek przyjmuje w placówce na Ursynowie w dniach:

poniedziałek 13.00-20.00

wtorek 13.00-20.00

środa 13.00-20.00

czwartek 13.00-20.00

piątek 13.00-20.00

Zapraszamy do zapisu on-line lub pod nr telefonu 737 161 165

 

 Mgr Michalina Siekiera

 

 

 Mgr fizjoterapii, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, certyfikowany trener personalny Bodywork, terapeuta Kinesiotaping, terapeuta manualny. Jako fizjoterapeuta w gabinecie staram się tworzyć indywidualne plany terapeutyczne dostosowane do potrzeb i celów pacjentów. Moim celem jest nie tylko złagodzenie dolegliwości fizycznych, ale także edukacja w zakresie profilaktyki i samoopieki. W pracy kładę nacisk na holistyczne podejście do problemu pacjenta oraz długotrwałe efekty terapii. Chcę, aby pacjenci nie tylko poczuli ulgę po wizycie u mnie, ale również byli w stanie utrzymać zdrowie i dobre samopoczucie samodzielnie w codziennym życiu.

Zajmuję się terapią ortopedyczną, pourazową, a także stanów bólowych i przeciążeniowych narządu ruchu, wykorzystując techniki mobilizacyjne, powięziowe, PIR i inne, spersonalizowane metody. 

Michalina przyjmuje w placówce na Ursynowie w dniach:

poniedziałek 12.00-20.00

wtorek 12.00-20.00

czwartek 12.00-20.00

piatek 12.00-20.00

Zapraszamy do zapisu on-line lub pod nr telefonu 737 161 165

 

       Walentyna Fijałkowska

                                                               

Uważam, że dobry masaż może być ukojeniem dla duszy i ciała. Zawsze staram się dotrzeć do przyczyny dolegliwości pacjenta i pomoc najlepiej jak potrafię.  Ciągle doskonałe się i rozwijam swoje umiejętności.  Jestem osobą empatyczną i otwartą na potrzeby innych. Ukończyłam szkole kosmetyczną i medyczną szkołę masażu. Posiadam umiejętność wyczucia tkanki i dostosowuję techniki do każdego pacjenta indywidualnie.  Wykonuję masaże bańką chinską, miodem, zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało, masaż leczniczy, masaż tkanek glebokich, klasyczny, sportowy, limfatyczny, karku, klatki piersiowej, stóp, rąk, głowy, antycellulitowy, gorącymi kamieniami, masaże twarzy (klasyczny, Anty aging, Kobido, bańką chińską).

Walentyna przyjmuje w placówce na Ursynowie w dniach:

poniedziałek 12.00-20.00

wtorek 10.00-15.00

środa 10.00-20.00

czwartek 12.00-20.00

 

Zapraszamy do zapisu on-line lub pod nr telefonu 737 161 165

Mgr Aleksandra Piechal  

        

Jestem położną i studentką ostatniego roku na kierunku fizjoterapia. W 2023r. zostałam również certyfikowaną terapeutką uroginekologiczną dzięki czemu łączę wiedzę położniczo-ginekologiczną z wiedzą fizjoterapeutyczną. W mojej pracy najważniejsze jest dla mnie aby pacjentka czuła się zaopiekowana i wysłuchana oraz żeby wizyta przebiegła w komfortowej, bezstresowej atmosferze. Stawiam też dużą uwagę na profilaktykę oraz edukację.

Zajmuje się

- kobietami w ciąży i po porodzie

- dysfunkcjami dna miednicy (bolesne stosunki płciowe, niemożność używania tamponów, nietrzymanie moczu, pęcherz nadreaktywny, obniżenia narządów miednicy)

Ukończyłam kursy:

Aktywność ruchowa w okresie okołoporodowym z korekcją DRA 2023 

Medical Pregnancy Training 2023 

Fizjoterapia w nietrzymaniu i stolca oraz w obniżeniu narządów miednicy mniejszej V modułów z akredytacją PTUG zakończone egzaminem 2023 

Rehabilitacja okołoporodowa z akredytacją PTUG 3 moduły zakończone egzaminem 2021

 

Ola przyjmuje w placówce na Ursynowie w dniach:

sobota: 8.00-17.00

 

Zapraszamy do zapisu on-line lub pod nr telefonu 737 161 165 

  

Mgr Julita Olczyk

 

 

Mgr fizjoterapii, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

W pracy z pacjentami stosuję multidyscyplinarne podejście, dla mnie dieta, psychosamatyka, całokształt socjologiczno-kulturowy jest również częścią usprawniania. W rehabilitacji wykorzystuję wiedzę opartą na EBM - czyli badaniach naukowych. Doagnozuję swoich pacjentów w 3 płaszczyznach ICF. Specjalizuję się w terapii dolegliwości spowodowanych siedzącym trybem życia, wadami postawy, rehabilitacji przed i pooperacyjnej ( endoprotezy, ACL, stabilizacje kręgosłupa), usprawnianiu po przebytych chorobach układu oddechowego. Podczas terapii wykorzystuję techniki powięziowe, rozluźnianie tkanek głębokich, terapię punktów spustowych, poizometryczną relaksację mięśni, neuromobilizację. Chętnie dzielę się swoją wiedzą z pacjentami na temat autoterapii i autorelaksacji. Na co dzień jestem kocią mamą, fanką jogi, pilatesu oraz stretchingu, a także prowadzę zajęcia z Aqua aerobiku.

Julita przyjmuje w placówce na Pradze w dniach:

poniedziałek 10.00-16.00

wtorek 10.00-16.00

środa 10.00-16.00

piątek 10.00-16.00

Zapraszamy do zapisu on-line lub pod nr telefonu 690 165 065

Mgr Karolina Załoga

Mgr Fizjoterapii, absolwentka AWF Warszawa na kierunku fizjoterapia, certyfikowany terapeuta manualny metody Kaltenborn-Evjenth, terapeuta Kinesiotaping i certyfikowany terapeuta metody FDM.

 Zajmuję się terapią ortopedyczną, pourazową, sportową, pooperacyjną, neurologiczną oraz terapią w stanach bólowych i przeciążeniowych narządu ruchu oraz biomechaniką kończyn dolnych - badaniem i oceną stóp oraz doborem indywidualnych wkładek ortopedycznych. Praktykę terapeutyczną prowadzę w oparciu o model biomechaniczny i neurofizjologiczny ludzkiego ciała.

Najważniejszym elementem mojej pracy jest diagnostyka - dokładne poznanie i analiza problemu pacjenta jest kluczem do skutecznej i bezpiecznej terapii dopasowanej do potrzeb. W pracy z pacjentem stosuję techniki takie jak : terapia manualna, techniki powieziowe, mięśniowe i inne.

Karolina przyjmuje w placówce na Ursynowie w dniach:

poniedziałek 9.00-12.00

wtorek 9.00-20.00

środa 9.00-15.00

piątek 10.00-15.00

Zapraszamy do zapisu on-line lub pod nr telefonu 737 161 165

Karolina przyjmuje w placówce na Pradze w dniach:

czwartek 10.00-20.00

Zapraszamy do zapisu on-line lub pod nr telefonu 690 165 065