Rehabilitacja uroginekologiczna to spektrum metod mających na celu poprawę kobiecego zdrowia i towarzyszenie im w okresie młodości, przygotowań do ciąży, porodu oraz połogu a także na dalszych etapach życia.  Terapia uroginekologiczna pozwala na szybszy i bezpieczny powrót do aktywności sportowej i zawodowej kobiet w ciąży i po porodzie. Terapeuta ginekologiczny jest w stanie swoją pracą pomóc kobietom w dolegliwościach związanych z bólami dna miednicy i dysfunkcji w obrębie jamy brzusznej.

 

 

Ostroga piętowa to zwapnienie powstające na powierzchni kości piętowej. Powstaje ona w wyniku przewlekłego stanu zapalnego rozcięgna podeszwowego, które to skraca się i powoduje koślawienie pięty. Jeżeli problem ten zostanie zaniechany, może dojść do utrwalenia wady stóp, bądź przeniesienia napięć na całą kończynę dolną.

 

Czym jest cellulit?

 

Jest to nadmierne gromadzenie komórek tłuszczowych w tkance podskórnej, uwidaczniające się w postaci nierówności na skórze, podskórnych „grudek”, obrzęku (tzw. skórki pomarańczowej), a w niektórych przypadku odczuć bólowych.

Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

NASZE GABINETY

ul. Jagiellońska 7  03-721 Warszawa Praga Północ

ul. Surowieckiego 2 02-785 Warszawa Ursynów

  Telefon : 690 165 065  Jagiellońska 7

  Telefon : 737 161 165  Surowieckiego 2

 

 

  Email : kontakt@sanomedica.pl